NTENT="IR" />
سفارش تبلیغ
صبا

کلارآباد دات کام
قالب وبلاگ


[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:21 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]


[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:20 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]

مقام معظم رهبری درحالی به دزفول آمدند و شب ماندند که شهر همچنان مورد هدف موشک‌های رژیم بعث بود و شب، 5 نقطه‌ شهر مورد هدف موشک قرار گرفت که در این حملات حدود 100 نفر شهید و 250 تن مجروح شدند.

خبرگزاری فارس: حضور رهبری در روزهای موشک‌باران در کنار مردم دزفول
به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی Khamenei.ir

در نخستین ماه‌های آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، شهر دزفول آماج حملات موشکی رژیم بعثی عراق بود و در این بین مناطق مرکزی شهر بیشتر از سایر نقاط مورد هدف قرار می گرفت.

نکته‌ جالب توجه آنجا بود که دفتر حزب جمهوری اسلامی در دزفول که دفتر مرکزی حزب در استان خوزستان هم به شمار می‌رفت، در این منطقه قرار داشت و از این رو ما هر چند روز یک‌بار شاهد این حملات موشکی بودیم. ادامه مطلب...

[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:17 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]
«من از ارزش‌های انسانی صحبت می‌کردم و تو جوان‌ها را دعوت به جنگی می‌کردی که هیچ مفهومی نداشت» این خلاصه و چکیده‌ی پاسخ عباس کیارستمی، استاد سینمای شبه‌روشنفکران وطنی، است به انتقادات ابراهیم حاتمی‌کیا.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از رجا،حاتمی‌کیایی که در آخرین انتقاد مستثیم‌ش به کیارستمی و سینمای‌ش، اسفندماه سال گذشته و در میان سخنرانی‌های متعددش در صحبت‌هایی که در موسسه همشهری داشت گفت: «بین آنچه که مردم می‌خواهند و آنچه بچه‌های سینما می‌گویند فاصله است. سینما برای من بت نیست. فرش قرمز برای ما مسیر خون است. ما با چیزهای عجین بودیم که نمی‌توانیم از آن دست بکشیم. کجاست قلم‌هایی که با قدرت پای این بحث‌ها بایستد. زمانی زیادی است که مجله و روزنامه نمی‌خوانم چون احوالشان با من یکی نیست. اگر دیر اقدام کنیم و توجه‌ای نداشته باشیم اوضاع بدتر می‌شود. اوایل انقلاب فیلم‌های خانواده‌ای داشتیم و مسئله جامعه در آن بود اما الان کاملا پاکسازی شده است. استاد اعظم این جنس نگاه آقای کیارستمی است و تأسی از این نوع نگاه تا دلتان بخواهد وجود دارد و عده‌ای می‌توانند در کشوری که 1200 کیلومتر در آن جنگ می‌شود را نبینند و دنبال دفترچه‌ مشقشان بروند.» ادامه مطلب...
[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:12 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]
مهمترین خبرهایی که امروز، نظر سایت های خبری را به خود جلب کرده و در تیتر یک آنها جا گرفته است چیست؟ سایت های مختلف خبری با رویکردهای گوناگون سیاسی، امروز به روی چه موضوعی تمرکز کرده اند؟

پایگاه 598 به صورت روزانه اقدام به انتشار صفحه نخست برخی از رسانه های خبری کشور می نماید. 

صفحه نخست سایت های خبری امروز را ببینید...

سایت خبری رجانیوز:

* نامه سرگشاده کمیته صیانت از منافع ایران در آستانه سفر رئیس جمهور به نیویورک
* مصوبه‌ای که سوداگران بخش مسکن را خوشحال می‌کند
* کد اصلاحی 3.1 چیست و چگونه به کار غرب می‌آید؟


سایت خبری مشرق:

* تفاوت طالبان با داعش چیست؟+تصاویر 
* ابوطالبی؛ روحانی مذاکرات مخفی با آمریکا را شفاف کرد
* واکنش واعظی به نامه اژه‌ای

[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:11 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]

مقام معظم رهبری درحالی به دزفول آمدند و شب ماندند که شهر همچنان مورد هدف موشک‌های رژیم بعث بود و شب، 5 نقطه‌ شهر مورد هدف موشک قرار گرفت که در این حملات حدود 100 نفر شهید و 250 تن مجروح شدند.

خبرگزاری فارس: حضور رهبری در روزهای موشک‌باران در کنار مردم دزفول
به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی Khamenei.ir

در نخستین ماه‌های آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، شهر دزفول آماج حملات موشکی رژیم بعثی عراق بود و در این بین مناطق مرکزی شهر بیشتر از سایر نقاط مورد هدف قرار می گرفت.

نکته‌ جالب توجه آنجا بود که دفتر حزب جمهوری اسلامی در دزفول که دفتر مرکزی حزب در استان خوزستان هم به شمار می‌رفت، در این منطقه قرار داشت و از این رو ما هر چند روز یک‌بار شاهد این حملات موشکی بودیم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آن روزها در خوزستان بودند و به عنوان نماینده‌ امام در وزارت دفاع در خط مقدم مقابله با نیروهای بعثی حضور داشتند.

در روز یکشنبه 4 آبان 1359 شهر دزفول در یک روز چندین مرحله مورد حمله موشکی قرار گرفت؛ عراق از صبح تا شب چندین بار شهر را موشک‌باران کرد.

وضع به شدت بحرانی بود و تعداد زیادی از مردم بر اثر این حملات موشکی به شهادت رسیده و یا زخمی شدند.

آیت‌الله خامنه‌ای در این روز در جبهه حضور داشتند و شب به دزفول آمدند و در پایگاه چهارم شکاری دزفول ماندند. این در حالی بود که شهر همچنان مورد هدف موشک‌های رژیم بعث بود و شب، 5 نقطه‌ شهر مورد هدف موشک قرار گرفت که در این حملات حدود 100 نفر شهید و 250 تن مجروح شدند.

 

صبح روز بعد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به دفتر حزب آمدند تا از نزدیک اوضاع شهر را بررسی کنند. در همان نزدیکی حزب یک نانوایی بود که چند ساعت قبل مورد هدف موشک قرار گرفته بود و افرادی که در صف نان بودند شهید و یا زخمی شدند.

صحنه‌ به شدت رقت برانگیزی بود. پیکرهای سوخته و به خون غلتیده‌ای که نه سر داشتند و نه دست و نه پا، قلب همه‌ ما را به درد آورده بود.

مردم آن منطقه که از حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مطلع شده بودند، در مقابل دفتر حزب تجمع کرده و شعار «جنگ جنگ تا پیروزی» و «موشک جواب موشک» سر می‌دادند.

آقا احساس کردند که در این شرایط باید از مردم تفقدی شود و از این رو فرموند که بهتر است به مسجدی در همین نزدیکی‌ها برویم تا من به عنوان نماینده‌ امام خمینی (رحمه‌الله ) با این مردم مقاوم هم‌دردی کنم که این کار با توجه به موقعیت شهر از لحاظ امنیتی کار خطرناکی بود.

 ایشان پیاده و در میان خیل جمعیتی که در مقابل دفتر حزب تجمع کرده بودند به سمت مسجد امام خمینی (رحمه‌الله) رفتند و در آنجا برای مردم مصیبت‌دیده صحبت کردند.

بعدازظهر همان روز هم با حضور ایشان مجلس پرجمعیت دیگری در مسجد جامع تشکیل شد و شهید هاشمی‌نژاد که آن روزها در دزفول بودند و تعداد زیادی از علما و روحانیون شهر مثل مرحوم آیت‌الله قاضی و مرحوم مخبر دزفولی در جلسه حضور داشتند.

ایشان در این جلسه برای مردم سخنرانی کرده و از صبر و استقامت آنان تجلیل نمودند؛ صحبت‌هایی که در تسکین دردها و آلام مردم دزفول مؤثر بود و باعث آرامش خاطر آنان شد.


[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:8 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]
نسیم خنک پاییز که می وزد خاطرات مدرسه و زنگ تفریح و آوای دلنشین معلم را در ذهن ها مرور می کند. مدرسه خانه ی دوم بچه هاست و بعد از محیط خانواده دومین کانونی است که بیشترین اثرگذاری فرهنگی و تربیتی را داراست.
[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:3 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]

عکس رهبر معظم انقلاب در دست انقلابیون یمن


[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 11:0 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]
عکس منتشر شده از سفیر ایران در لهستان با یکی از حامیان تیم ملی والیبال، سبب تعجب بسیاری از مخاطبین در داخل و خارج از کشور شده است.
به گزارش مشرق، در جریان دیدارهای تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در کشور لهستان، یکی از حامیان تیم ملی در صفحه فیس بوکش عکسی از رامین مهما‌نپرست سفیر فعلی جمهوری اسلامی ایران در لهستان و سخنگوی سابق وزارت خارجه منتشر کرده است.

وی در صفحه فیس بوکش نوشت: "یک عکس با اقای رامین مهمانپرست سفیر ایران در کشور لهستان که با خانواده در بیشتر مسابقات والیبال شرکت کرد و تلاش کرد ایرانیان مشکلی برای رفتن به سالن نداشته باشند.

منتظر یک ویدیو باشید! مرسی"


آنچه نیاز به توضیح دارد، رفتار خلاف شأن، خلاف عرف، خلاف پروتکل و شاید خلاف شرع جناب آقای سفیر در این تصویر است. ادامه مطلب...
[ دوشنبه 93/6/31 ] [ 10:59 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]


[ یکشنبه 93/6/30 ] [ 7:11 عصر ] [ م.ص ] [ نظر ]
   1   2   3   4   5   >>   >
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک های مفید
لینک دوستان
لینک های مفید
امکانات وب
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir

بازدید امروز: 410
بازدید دیروز: 415
کل بازدیدها: 3030453